86-755-29814706
  • rreth nesh

10+ vjet   

         •   Zhvillimi i zgjidhjeve dhe Prodhuesi 

 

Acco TECH Themeluar në vitin 2015, e cila më parë kompania është YM (2003) dhe TOWA (2014).

Acco TECH, kushton të OEM & ODM lexuar dhe duke folur stilolaps, produkt elektronik të mësuarit dhe produkteve të tjera elektronike zgjuar, duke u fokusuar në cilësi të lartë dhe të shërbimit.

 

Mirë se vini stilolaps folës i personalizuar me shumë gjuhë

(Zhvillimi i zgjidhjeve teknike -> mostra -> produkt masiv-> pas shitjes)

 

Certifikata: CE EN71. ROHS. WEEE. FCC

 


WhatsApp Online Chat!