• за нас

10+години  

Развој на решенија и производител

 

ACCO TECH Основана во 2015 година, која порано компанија е YM (2003) и TOWA (2014).

ACCO TECH, се посветува на OEM и ODM пенкало за читање и зборување, производ за електронско учење и друг паметен електронски производ, фокусирајќи се на висок квалитет и услуга.

 

Добредојдовте приспособено пенкало за зборување со повеќе јазици

(развој на технички решенија -> примерок -> масовен производ-> по продажба)

 

Сертификат: CE EN71.ROHS.WEEE.FCC

 

на
WhatsApp онлајн разговор!