• për

16vjet    •   Solution & Manufacturer

 

Acco TECH Themeluar në vitin 2015, e cila më parë kompania është YM (2003) dhe TOWA (2014).

Acco TECH, kushton të OEM & ODM lexuar dhe duke folur stilolaps, produkt elektronik të mësuarit dhe produkteve të tjera elektronike zgjuar, duke u fokusuar në cilësi të lartë dhe të shërbimit.

 

Welcome customized Talking pen

(Tech. solution -> sample -> Mass product)

 

Certifiicate: CE EN71. ROHS. WEEE

 


WhatsApp Online Chat!