86-755-29814706

OID touch Inteligjente Kid Talking Pen

Përshkrim i shkurtër:

Duke folur Instant dhe lexim

Dhurata më e mirë për të mësuar dhe duke luajtur

2 në 1 lodër mikrofon

C pamja Ute

material mjedisore

më të lehtë për të vepruar


 • Min.urdhër Sasia: 3000 Piece/Pieces
 • Furnizimi Aftësia: 50000 Copë / copë në muaj
 • Porti: Shenzhen
 • Termat pagesës: T/T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  1, Menjëherë lexuar

  2, duke përsëritur fjalë nga të brendshëm

   

  Specifikim:

  1. Pen pikë OID II, 12 PIN
  2. Memory: 128 ~ 16GB (sipas kërkesës së konsumatorit)
  3. Kryetari: 8Ω, 1W
  4. Transferimi i të dhënave: USB2.0 me shpejtësi të lartë
  5. Built-in bateri Li Rechargeable: 3.7V, 520mAh
  6. Materiali: ABS RoHS dhe disa UV llak shërueshëm / vaj gome
  7. Ngjyra: E bardhë, e zezë, e gjelbër, etj (optional)
  8. Size: 6,69 * 2,36 * 0,98 inç
  9. Pesha: 56.3g

  Karakteristikat:

  1. Çdo lexim gjë, duke folur dhe regjistrimi

  2. zgjuar Funny folur (përsëris atë që ju thoni në zërin e vet)

           OR Magic Soothing tingëllon me LED ndryshuar (6 Tinguj natyrore)

  3. Leximi, duke folur & Recording (krahasimi Shqipto optional)

  4. Muzikë dhe histori player me MP3 format

  5. Translator (çdo gjuhë)

  6. Games

  7. paraqitja Cute me gjobë sipërfaqe dhe të ndjehen mirë

  8. Dizajni humanizuar si bellowing

           * shkakton Voice (të kthehet on / off, mode duke zgjedhur)

           * Koha Auto-off pas 3 minutash pritje)

           * Kontrollin vëllimi Easier

           * Shkarko lirisht

           * Slot card Zgjerimi për ruajtjen e madhe e kujtesës

  9. stile të ndryshme dhe ngjyra janë në dispozicion me material mjedisore

   

   


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!