86-755-29814706

OID допир интелигентни за деца Зборувајќи Пен

Краток опис:

Инстант зборување и читањето

Најдобар подарок за учење и играње

2 во 1 микрофон играчка

C ute изглед

еколошки материјал

полесно да се работи


 • Мин.нарачката Кол: 3000 Piece/Pieces
 • Набавка Способност: 50000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: T/T
 • детали за производот

  Тагови производ

  1, Веднаш читање

  2, повторувајќи ги зборовите од внатрешните

   

  спецификација:

  1. Пен точка OID II, 12 PIN
  2. Меморија: 128M ~ 16GB (според побарувачката на купувачи)
  3. Говорник: 8Ω, 1W
  4. Пренос на податоци: USB 2.0 со голема брзина
  5. Вградена Li Батерија: 3.7V, 520mAh
  6. Материјал: ABS ROHS и некои УВ лекува лакови / гумени масло
  7. Боја: бела, црна, зелена итн (не е задолжително)
  8. Големина: 6.69 * 2.36 * 0.98 инчен
  9. Тежина: 56.3g

  карактеристики:

  1. Секоја работа читање, зборување и снимање

  2. Smart Смешни зборува (повторувам она што го велат во свој глас)

           Или магија смирувачки звуци со LED промени (6 природни звуци)

  3. читање, зборување и снимање (споредба Изговори опционално)

  4. Музика и приказна плеер со MP3 формат

  5. Преведувач (Сите јазици)

  6. игри

  7. Симпатична изглед со површина ред и се чувствуваат добро

  8. Хуманизирано дизајн, како bellowing

           * Глас инструкциите (вклучи / исклучи, режим на избор)

           * Време Auto-оф во 3 минута во мирување)

           * Полесно волумен контролниот

           * Преземете слободно

           * Слот за експанзија картичка за голема меморија за складирање

  9. Разни стилови и бои се достапни со еколошки материјал

   

   


 • Тема:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Онлајн Chat!