Интелигентно детско OID пенкало за допир за зборување

Краток опис:

Инстант разговор и читање

Најдобар подарок за учење и играње

Играчка за микрофон 2 во 1

Cуте изглед

еколошки материјал

полесен за ракување


 • Мин. Количина на нарачка:3000 Парче/парчиња
 • Способност за снабдување:50000 Парче/парчиња месечно
 • Пристаниште:Шенжен
 • Услови на плаќање:Т/Т
 • Детали за производот

  Ознаки на производи

  1, Инстантно читање

  2 、Повторување зборови со внатрешно

   

  Спецификација:

  1. Точка за пенкало OID II, 12 PIN
  2. Меморија: 128M~16GB (според побарувачката на купувачот)
  3. Звучник: 8Ω, 1W
  4. Пренос на податоци: USB2.0 со голема брзина
  5. Вградена Li батерија на полнење: 3,7V, 520mAh
  6. Материјал: ROHS ABS и малку UV лекуван лак/гумено масло
  7. Боја: бела, црна, зелена итн (опционално)
  8. Големина: 6,69*2,36*0,98 инчи
  9. Тежина: 56,3 g

  Карактеристики:

  1. Секоја работа што чита, зборува и снима

  2. Паметно смешно зборување (повторете го она што го кажувате со свој глас)

  ИЛИ магични смирувачки звуци со променети LED (6 природни звуци)

  3. Читање, зборување и снимање (споредба на изговор по избор)

  4. Плеер за музика и приказни со MP3 формат

  5. Преведувач (било кој јазик)

  6. Игри

  7. Симпатичен изглед со Surface фино и се чувствува добро

  8. Хуманизиран дизајн како подолу

  * Гласовни предупредувања (вклучете/исклучете, избирајте режим)

  * Време на автоматско исклучување по 3 минути мирување)

  * Полесно контролирање на јачината на звукот

  * Преземете слободно

  * Слот за картичка за проширување за голема меморија

  9. Различни стилови и бои се достапни со еколошки материјал

   

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • на
  WhatsApp онлајн разговор!