Контактирајте не

Жен Шен ACCO технологија друштво со ограничена одговорност

адреса

Хонг Вие индустриска зона, бр.2 Huayuan

Патот, Хуи Џоу, Гуангдонг, Кина

Е-пошта

Christina.kwong@accotech.net

sales6@accotech.net

 

телефон

TEL 1: 86-755-29814706

TEL 2: 86-752- 3.229.886

 Cel: 86-137-9451-2279

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?WhatsApp Онлајн Chat!