kërpudha pen mësuarit mjeshtër personalizohet

Përshkrim i shkurtër:

 1. Menjëherë lexues
 2. Çdo Book / gjë lexues (DIY)
 3. Muzikë dhe histori player
 4. Translator (mbështetur gjuhë të ndryshme)

 • Min.urdhër Sasia: 1000 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 50000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

   6 në 1 lodër mikrofon

  dritat e larta

  1. Menjëherë lexues
  2. Çdo Book / gjë lexues (DIY)
  3. Muzikë dhe histori player
  4. Translator (mbështetur   gjuhë të ndryshme)
  5. Lojërat

  dizajni humanizuar

  Specifikim:

  1. Pen pikë OID II, 12 PIN
  2. Memory: 128 ~ 16GB (sipas kërkesës së konsumatorit)
  3. Kryetari: 8Ω, 1W
  4. Transferimi i të dhënave: USB2.0 me shpejtësi të lartë
  5. Built-in bateri Li Rechargeable: 3.7V, 420mAh
  6. Materiali: ABS RoHS dhe disa UV llak shërueshëm / vaj gome
  7. Ngjyra: E bardhë, e zezë, e gjelbër, etj (optional)
  8. Size: 6,69 * 2,36 * 0,98 inç
  9. Pesha: 56.3g

  Features:

  1. Çdo lexim gjë, duke folur dhe regjistrimi
  2. Muzikë dhe histori player me MP3 format
  3. Translator (çdo gjuhë)
  4. Lojërat
  5. pamja e bukur me gjobë sipërfaqe dhe të ndjehen mirë
  6. Dizajni humanizuar si bellowing

           * shkakton Voice (të kthehet on / off, mode duke zgjedhur)

           * Koha Auto-off pas 3 minutash pritje)

           * Kontrollin vëllimi Easier

           * Shkarko lirisht

           * Slot card Zgjerimi për ruajtjen e madhe e kujtesës

           * Bllokohet Mbrojtja e fëmijëve

  10. stile të ndryshme dhe ngjyra janë në dispozicion me material mjedisore

   

   


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!