Прилагодено Англиски Звук книга и книга читателот пенкало за деца, бесплатно симнување пенкало читање

Краток опис:


 • Мин.нарачката Кол: 1000 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 50000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  OEM / ODM 7 во 1 мулти-функција пенкало учење

  Внатрешна магнетни звучник

   

  Модел: AC-P2-030

   

   

  висока светла

  1. веднаш читач
  2. Smart Смешни зборување
  3. Магијата смирувачки звуци со LED светло промени
  1. Музика и приказна плеер
  2. Преведувач (поддршка 

        различен јазик)

  1. игри
  2. хуманизирано дизајн

   

  спецификација

   

  1. Пен точка OID II, 12 PIN
  2. Меморија: 128M ~ 16GB (според побарувачката на купувачи)
  3. Говорник: 8Ω, 1W
  4. Пренос на податоци: USB 2.0 со голема брзина
  5. Вградена Li Батерија: 3.7V, 520mAh
  6. Материјал: ABS ROHS и некои УВ лекува лак
  7. Боја: бела, црна, зелена итн (не е задолжително)
  8. Големина: 6.69 * 2.36 * 0.98 инчен
  9. Тежина: 56.3g

   

  карактеристики

  1. Веднаш читање, зборување и снимање

  2. Smart Смешни зборува (повторувам она што го велат во свој глас)

  3. Магијата смирувачки звуци со LED промени (6 природни звуци)

  4. читање, зборување и снимање (споредба Изговори опционално)

  5. Музика и приказна плеер со MP3 формат

  6. Преведувач (Сите јазици)

  7. Игри Карактеристики

  8. Симпатична изглед со површина ред и се чувствуваат добро

  9. Хуманизирано дизајн како bellowing

  * Глас инструкциите (вклучи / исклучи, режим на избор)

  * Време Автоматско исклучување по 3 минути standy страна)

  * Полесно волумен контролниот

  * Преземете слободно

  * Слот за експанзија картичка за голема меморија за складирање

  * Заклучување за заштита на децата


 • Тема:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Онлајн Chat!