Деца на допир Зборувајќи Пенкало со аудио книги паметни точка пенкало читање

Краток опис:

паметни точка пенкало читање


 • Мин.нарачката Кол: 1000 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 50000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Било кој јазик може да се додаде во пенкало.

   

  Параметри на зборување пенкало

  материјали ABS и еко-пријателски пластика
  Џек Приклучок за слушалки и USB приклучок
  меморија 8GB
  боја Изборен
  јазици Секое јазици
  книги Образовни Книга со добро Печатени обложена хартија
  Напојување Литиум батерија на полнење
  батерија 350mAh / 3.7V
  адаптер за полнење CE потврдија Euro Вид 700mAh / 5V
  USB линија Белата 60cm
  Приклучок за слушалки Бела со висок квалитет

  линија за производствофабрика пред бирото


 • Тема:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Онлајн Chat!